KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13778303
nr 1377 8303
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 61,5x52cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:31:56
500 kr
600 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt